Անհրաժեշտություն է առաջացել Տավուշի մարզի Իջևան համայնք, ք․ Իջևան, Սպանդարյան փողոց 33/1 բնակելին տուն /վկայական 04032025-11-0056, ծածկագիր 11-001-0157-0037/ հասցեում գտնվող 0.11385հա մակերեսով անշարժ գույքը բաժանել՝ 0.04628հա 0,02038հա և 0.04719հա մակերեսով մասերի և տալ հասցե:
Հաշվի առնելով վերոգրյալը և ղեկավարվելով ՀՀ ,,Հողային օրենսգրքի,, 97-րդ հոդվածի և ՀՀ կառավարության 2005թ. դեկտեմբերի 29-ի թիվ 2387-Ն որոշման պահանջներով.
1. Տավուշի մարզի Իջևան համայնք ք․ Իջևան, Սպանդարյան փողոց 33/1 բնակելի տուն հասցեում գտնվող /վկայական թիվ 04032025-11-0056, ծածկագիր 11-001-0157-0037/ 0.11385հա մակերեսով անշարժ գույքից առանձնացված 0.04628հա մակերեսով անշարժ գույքի հասցեն թողնել նույնը. Տավուշի մարզ, Իջևան համայնք, ք․ Իջևան,Սպանդարյան փողոց 33/1 բնակելի տուն:
2. Տավուշի մարզի Իջևան համայնք ք․ Իջևան, Սպանդարյան փողոց 33/1 բնակելի տուն հասցեում գտնվող /վկայական թիվ 04032025-11-0056, ծածկագիր 11-001-0157-0037/ 0.11385հա մակերեսով անշարժ գույքից առանձնացված 0.02038հա մակերեսով անշարժ գույքին տալ հետևյալ հասցեն. Տավուշի մարզ, Իջևան համայնք, ք․ Իջևան,Սպանդարյան փողոց 33/2 մառան:
3. Տավուշի մարզի Իջևան համայնք ք․ Իջևան, Սպանդարյան փողոց 33/1 բնակելի տուն հասցեում գտնվող /վկայական թիվ 04032025-11-0056, ծածկագիր 11-001-0157-0037/ 0.11385հա մակերեսով անշարժ գույքից առանձնացված 0.04719հա մակերեսով անշարժ գույքին տալ հետևյալ հասցեն. Տավուշի մարզ, Իջևան համայնք, ք․ Իջևան,Սպանդարյան փողոց 33/3 հողամաս:
4. Սույն որոշումը ենթակա է պետական գրանցման: