Այսօր: Շաբաթ, 3 Դեկտեմբերի 2022թ.
Իջևանի համայնքապետարանի պաշտոնական կայք
Հյուրերի քանակը՝ 12
ՀՀ ՏԱՎՈՒՇԻ ՄԱՐԶԻ ԻՋԵՎԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔ
ԻՐԱԴԱՐՁՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
Հայտարարություն
2022,Նոյեմբեր 25 - Դեկտեմբեր 26
Հայտարարություն
2022,Նոյեմբեր 22 - Դեկտեմբեր 22
Հայտարարություն
2022,Նոյեմբեր 22 - Դեկտեմբեր 22
Հայտարարություն
2022,Նոյեմբեր 17 - Դեկտեմբեր 19
Հայտարարություն
2022,Նոյեմբեր 15 - Դեկտեմբեր 15
Հայտարարություն
2022,Նոյեմբեր 11 - Դեկտեմբեր 12
Հայտարարություն
2022,Նոյեմբեր 9 - Դեկտեմբեր 9
Հայտարարություն
2022,Նոյեմբեր 8 - Դեկտեմբեր 8
Հայտարարություն
2022,Նոյեմբեր 4 - Դեկտեմբեր 5

ՀԱՐՑՈՒՄ


ԻՋԵՎԱՆԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ

Բացել բոլոր ստորաբաժանումները
Համայնքի ղեկավար

ԱՐԹՈՒՐ ՃԱՂԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37426342138
Էլ.հասցե:  ijevancity@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի 1-ին տեղակալ

ԱՐԳԻՇՏԻ ԱՄԻՐԽԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37409403110
Էլ.հասցե:   argishtamirkhanyan@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի օգնական

ՀԱՅԿ ԱՍԻԼՅԱՆ
Հեռ.:  +37477606088
Էլ.հասցե:  hayk.asilyan@mail.ru
 
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական

ՆԱՐԵԿ ՃԱՂԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37493464644
Էլ.հասցե:  narektshagaryan@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական

ԴԱՎԻԹ ՎԻՐԱԲՅԱՆ
Հեռ.:  +37494072797
Էլ.հասցե:  virabyandavit9@gamil.com
 
Մամուլի քարտուղար

ԼԻԱ ՃԱՂԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Այգեհովիտ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԼԵՎՈՆ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37493433182
Էլ.հասցե:  hamaynqaygehovit@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Աչաջուր բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԿԱՐԵՆ ՂԱԼԹԱԽՉՅԱՆ
Հեռ.:  +37493999954
Էլ.հասցե:  achajurhamaynq@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Գանձաքար բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՎԱՐԴԳԵՍ ԴՈՎԼԱԹԲԵԿՅԱՆ
Հեռ.:  +37494606041
Էլ.հասցե:  vardges1976@icloud.com
Դիմել: Դիմել 
 
Ազատամուտ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԱՐԹՈՒՐ ԲԵԳԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493949266
Էլ.հասցե:  arturbeginyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Սևքար բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԹԱԹՈՒԼ ԹԵԼՈՅԱՆ
Հեռ.:  +37493671744
Էլ.հասցե:  sevqar.tavush@mta.gov.am
Դիմել: Դիմել 
 
Գետահովիտ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԱՐԹՈՒՐ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37409882828
Էլ.հասցե:  Artur.ghazaryan.30.1974@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Խաշթառակ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՎԻՐԱԲՅԱՆ
Հեռ.:  +37494805808
Էլ.հասցե:  mister.virabyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Սարիգյուղ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՍԵՅՐԱՆ ՍԱՐԻԲԵԿՅԱՆ
Հեռ.:  +37494506009
Էլ.հասցե:  seyransaribekyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Կիրանց բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԿԱՄՈ ՇԱՀԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37477434945
Էլ.հասցե:  kiranc.tavush@mta.gov.am
Դիմել: Դիմել 
 
Աճարկուտ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԱՇՈՏ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37498235551
Էլ.հասցե:  acharkut.tavush@mta.gov.am
Դիմել: Դիմել 
 
Ծաղկավան բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԻՍԿԱՆԴԱՐ ՄԵՀՐԱԲՅԱՆ
Հեռ.:  +37477001055
Էլ.հասցե:  mehrabyaniskandar@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Վազաշեն բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԼՈՐԻԿ ԲԱԴԻՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37477060955
Էլ.հասցե:  vazashen.tavush@mta.gov.am
Դիմել: Դիմել 
 
Դիտավան բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՀԱԿՈԲ ՍԱՐԻԲԵԿՅԱՆ
Հեռ.:  +37409373830
Էլ.հասցե:  ditavan.tavush@mta.gov.am
Դիմել: Դիմել 
 
Ակնաղբյուր բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԿԱՐԵՆ ԴՈԼՄԱԶՅԱՆ
Հեռ.:  +37494160022
Էլ.հասցե:  dolmazyan.karen@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Լուսահովիտ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԳՐԻԳՈՐ ՍԱՐՀԱՏՅԱՆ
Հեռ.:  +37493534353
Էլ.հասցե:  grigorsarhatyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Ենոքավան բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՉԻԲՈՒԽՉՅԱՆ
Հեռ.:  +37494303042
Էլ.հասցե:  chibuxchyanandranik.n.65@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Լուսաձոր բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՎԱՐԴԱՆ ՍԱՐԴԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37494558659
Էլ.հասցե:  vardan.a.sardaryan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Բերքաբեր բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՏԻԳՐԱՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493202825
Էլ.հասցե:  berqaber.tavush@mta.gov.am
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի քարտուղար

ՀՐԱՆՏ ՆԵՐՍԵՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԼԻԼԻԹ ՍԱՐԻԲԵԿՅԱՆ
Հեռ.:  +37494942882
Էլ.հասցե:  lilitsaribekyan80@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԼԻՆԱ ԹԻՐԱԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ՄԱՐԻԱՄ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Էլ.հասցե:  mariammartirosyan22@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԱՆԱՀԻՏ ՂԱԼՈՒՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԿԱՐԵՆ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
 
Առաջատար մասնագետ

ԱՇՈՏ ԵՐԻՑՅԱՆ
Հեռ.:  +37498883800
 
1-ին կարգի մասնագետ (Սևքար բնակավայր)

ԿԱՐԻՆԵ ՇԱՀՆԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Գանձաքար բնակավայր)

ՌԱԴԻԿ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Սևքար բնակավայր)

ԳԱՅԱՆԵ ՎԱՐՇԱՄՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Խաշթառակ բնակավայր)

ԳԻՏԱ ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Այգեհովիտ բնակավայր)

ԼԻԼԻԹ ԱՀԱՐՈՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Բաժնի պետ

ԱՐԹՈՒՐ ԱՅԴԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493078960
Էլ.հասցե:  aydinyanartur@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ԽԱՌԱՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՉԱԲՈՒԽՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ԱՂԱՎՆԻ ՕՐԴԻՆՅԱՆ
 
Առաջատար մասնագետ

ՎԱՉԵ ՎԻՐԱԲՅԱՆ
 
1-ին կարգի մասնագետ

ՀԱՍՄԻԿ ՂԱԼՈՒՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
1-ին կարգի մասնագետ (Գանձաքար բնակավայր)

ԱՐՄԵՆ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Աչաջուր բնակավայր)

ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆ ՔԱՐՏԱՇՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Ակնաղբյուր բնակավայր)

ԼՈՐԻԿ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Սևքար բնակավայր)

ՍՊԱՐՏԱԿ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Այգեհովիտ բնակավայր)

ԱՐԹՈՒՐ ԵՍԱՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Այգեհովիտ բնակավայր)

ԱՍԻԼԲԵԿ ԱՀԱՐՈՆՅԱՆ
 
Բաժնի պետ

ԱՐՏԵՄ ՈՍԿԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37437498552
Էլ.հասցե:  voskanyanartem@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Բաժնի պետի տեղակալ

ԱՆԱՀԻՏ ՆԱԶԻՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37477158950
Էլ.հասցե:  nazinyan81@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԼԻԱՆԱ ԽԱՉԻՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԳԱՐԻԿ ԲԼԲՈՒԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ԱՐՄԱՆ ՄԱՐԿՈՍՅԱՆ
Էլ.հասցե:  markosyan2467@gmail.com
 
Առաջատար մասնագետ

ԱՐԱՅԻԿ ԾԱՏՈՒՐՅԱՆ
 
1-ին կարգի մասնագետ (Գանձաքար բնակավայր)

ՄԵՐՈՒԺԱՆ ՄԵՀՐԱԲՅԱՆ
 
1-ին կարգի մասնագետ (Գետահովիտ բնակավայր)

ՓԱՌԱՆՁԵՄ ԱԴԱՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Սարիգյուղ բնակավայր)

ՆԱԶԻԿ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Աչաջուր բնակավայր)

ԼԻԱՆԱ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Ակնաղբյուր բնակավայր)

ԴԱՎԻԹ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Լուսաձոր բնակավայր)

ԱԳԱՊԻ ԵԳԱՆՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Դիտավան բնակավայր)

ՍԵՐՈԺ ՂԻԱՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ

ԴՈՆԱՐԱ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ
Էլ.հասցե:  donara.gasparyan.61@mail.ru
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Բերքաբեր բնակավայր)

ԳՐԻՇԱ ԴԻԼԲԱՐՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Կիրանց բնակավայր)

ԳՈՀԱՐ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Գանձաքար բնակավայր)

ՍԱԹԻՆԵ ԳՅՈԶԱԼՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ

ԶԻՆԱ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ

ԱՐՄԻՆԵ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՎԱՆԵՍՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ

ՆՈՒԲԱՐ ԱԼԻԽԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ՂԱՐԱԳԵԴՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ

ՏԱԹԵՎԻԿ ԲԱԼԱՍՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ

ԱՆՆԱ ԳՈՒԼԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Ծաղկավան բնակավայր)

ՄՀԵՐ ՌԵՎԱԶՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Լուսահովիտ բնակավայր)

ԱՆՈՒՇ ՎԻՐԱԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Բաժնի պետ

ԼԻԼԻԹ ՂԱԼՈՒՄՅԱՆ
Հեռ.:  +37494464500
Էլ.հասցե:  l.ghalumyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԳՐԵՏԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37498170001
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԱՐԱՔՍՅԱ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
Էլ.հասցե:  araqs.nazaryan@yandex.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ԼԵՎՈՆ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ
 
Առաջատար մասնագետ

ԱՐՍԵՆ ՀՈՎԱԿԻՄՅԱՆ
 
1-ին կարգի մասնագետ

ԱՆՆԱ ՕՀԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Սևքար բնակավայր)

ՋԵՄՄԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Բաժնի պետ

ԱՐԱՐԱՏ ՊԱՐՈՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493179999
Էլ.հասցե:  araratparonyan.66@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԷՄՄԱ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԱՐԹՈՒՐ ԱՄԻՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ԴԱՎԻԹ ԱՐԶՈՒՄԱՆՅԱՆ
 
1-ին կարգի մասնագետ

ԼԵՌՆԻԿ ՎԱՆԵՍՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Ազատամուտ բնակավայր)

ԳԵՎՈՐԳ ՄՈՒՍԻՆՅԱՆ
 
Բաժնի պետ

ԷԴԳԱՐ ԱՍԼԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493888110
Էլ.հասցե:  edgaremil8409@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ՆԱԻՐԱ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ԱՐՄԱՆ ՕՀԱՆՅԱՆ
 
1-ին կարգի մասնագետ

ՄԵԼՍԻԿ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Ենոքավան բնակավայր)

ԳԱՅԱՆԵ ՂԱԼՈՒՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Բաժնի պետ

ՄԵՐԻՆԵ ՄԱՆՈՒՉԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37493300701
Էլ.հասցե:  manucharyan55@gmail.com
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ՀԵՐԻՔՆԱԶ ԵՆԳԻԲԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ԼԻԱՆԱ ԾՈՎԱՆՅԱՆ
 
1-ին կարգի մասնագետ (Այգեհովիտ բնակավայր)

ԼԵՎՈՆ ԱՉԻՆՅԱՆ
 
1-ին կարգի մասնագետ (Աչաջուր բնակավայր)

ՆԱՐԻՆԵ ԱՍԻԼԲԵԿՅԱՆ
 
1-ին կարգի մասնագետ (Ազատամուտ բնակավայր)

ՍԵՎԱԴԱ ԲԱԼԱՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37494225154
Դիմել: Դիմել 
 
1-ին կարգի մասնագետ

ԱՐՄԻՆԵ ԱՍԻԼԲԵԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Սարիգյուղ բնակավայր)

ՍԻԼՎԱ ՍԱՖԱՐՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Ազատամուտ բնակավայր)

ԱՐՏԱԿ ՉՈԲԱՆՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Լուսաձոր բնակավայր)

ԳՈՀԱՐ ԵԳԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Գետահովիտ բնակավայր)

ԱՆԻ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Խաշթառակ բնակավայր)

ԱՐՇԱԿ ՍԱՐՀԱՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Աճարկուտ բնակավայր)

ԳԱՅԱՆԵ ՃԱՂԱՐՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Դիտավան բնակավայր)

ՍԱՐԳԻՍ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Սևքար բնակավայր)

ԹԱՄԱՐԱ ՃԱՂԱՐՅԱՆ
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Ակնաղբյուր բնակավայր)

ԼՈՒՍԻՆԵ ՍԵՆԻՔԵՐԻՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Բերքաբեր բնակավայր)

ՀԱԿՈԲ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Կիրանց բնակավայր)

ԿԱՐԻՆԵ ՄԱՄԱՋԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
2-րդ կարգի մասնագետ (Լուսահովիտ բնակավայր)

ԳԵՂԵՑԻԿ ՍԱՐՀԱՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարորդ

ԳԻԳՈՒՇ ԷԴԻԼՅԱՆ
 
Գործավար

ՄԱՐՈ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
 
Տնտեսվար

ԿՈԼՅԱ ՍԱՔԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար

ՎԵՆԵՐԱ ՄԵՀՐԱԲՅԱՆ
 
Հավաքարար

ՌԻՄԱ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Պահակ

ԱՐՄԵՆ ՕԹԱՐՅԱՆ
 
Բանվոր (Աչաջուր բնակավայր)

ՎԱԼԵՐԻԿ ՍԱՐԴԱՐՅԱՆ
 
Պահակ (Լուսաձոր բնակավայր)

ՍՈՍ ԳՅՈԶԱԼՅԱՆ
 
Պահակ (Խաշթառակ բնակավայր)

ԱՐՄԵՆ ՀԱԿՈԲՋԱՆՅԱՆ
 
Պահակ (Ակնաղբյուր բնակավայր)

ՍԱՆԵՍԱՐ ՇԱՀՆԱԶԱՐՅԱՆ
 
Պահակ (Ենոքավան բնակավայր)

ՆԱԻՐԱ ՃԱՂԱՐՅԱՆ
 
Պահակ (Դիտավան բնակավայր)

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Պահակ (Գանձաքար բնակավայր)

ԽԱՉԻԿ ՄԵՀՐԱԲՅԱՆ
 
Պահակ (Գետահովիտ բնակավայր)

ՎԱՐԴԱՆ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար (Սարիգյուղ բնակավայր)

ՀԱՄԵՍՏԻԿ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
 
Հավաքարար (Այգեհովիտ բնակավայր)

ՄԱՐԻՆԵ ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆ
 
Վարորդ (Գետահովիտ բնակավայր)

ՄԱՍԻՍ ԱՅԴԻՆՅԱՆ
 
Հավաքարար (Գետահովիտ բնակավայր)

ԱԻԴԱ ԵԳԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար (Խաշթառակ բնակավայր)

ՆԵԿՏԱՐ ԽԱՆՈՒՄՅԱՆ
 
Հավաքարար (Ակնաղբյուր բնակավայր)

ԱՍՅԱ ՄԽԻԹԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար (Կիրանց բնակավայր)

ԽԱՆՈՒՄ ԹԱՄՐԱԶՅԱՆ
 
Հավաքաքար (Լուսահովիտ բնակավայր)

ԷՄՄԱ ՇԱՀՆԱԶԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար (Լուսաձոր բնակավայր)

ԿԱՐԻՆԵ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Պահակ

ԱՐՄԵՆ ԱՄԻՐՅԱՆ
 
Հավաքարար (Գանձաքար բնակավայր)

ՀԱՍՄԻԿ ՂՈՒՇՉՅԱՆ
 
Հավաքարար (Աչաջուր բնակավայր)

ՎԵՐԱ ԱՂԲԱԼՅԱՆ
 
Հավաքարար (Բերքաբեր բնակավայր)

ՇԱՎԱՐՇ ԱՂԱՄՅԱՆ
 
Հավաքարար (Ծաղկավան բնակավայր)

ԼԱՄԱՐԱ ՎԱՐՏԱՆՅԱՆ
 
Էլեկտրիկ

ԼԵՎՈՆ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
 
Փորձագետ

ԲՈՐԻՍ ԹԱՆԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  (0263) 42183
Դիմել: Դիմել 
 
Լրագրող

ԱՐԱՄ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
 
Նկարիչ-օպերատոր

ԱՐՏՅՈՄ ԴԱԼՅԱՆ
 
Փորձագետ

ՏԱԹԵՎԻԿ ՆԱԶԻՆՅԱՆ
 
Ցանցային ադմինիստրատոր

ԴԱՎԻԹ ՔՈՔՈԲԵԼՅԱՆ
 
Անասնաբույժ (Գանձաքար բնակավայր)

ԱՐՇԱՎԻՐ ԴՈՎԼԱԹԲԵԿՅԱՆ
 
Անասնաբույժ (Աչաջուր բնակավայր)

ԱՐՄԵՆ ԻՓԱԿՅԱՆ
 
Անասնաբույժ (Այգեհովիտ բնակավայր)

ԳԱՌՆԻԿ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
 
Անասնաբույժ (Սևքար բնակավայր)

ՍԵՐՅՈԺԱ ԲՈԶԻՆՅԱՆ
 
Անասնաբույժ (Խաշթառակ բնակավայր)

ԱՍԼԱՆ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ (Սարիգյուղ բնակավայր)

ՀՈՒՆԱՆ ԵԳԱՆՅԱՆ
 
ՄԵՐ ԿՈՆՏԱԿՏՆԵՐԸ
ՄԻԱՑԵՔ ՄԵԶ
ՀՂՈՒՄՆԵՐ
ք.Իջևան, Երևանյան 6
(0263)42138
ijevanmunicipality@gmail.com
Պաշտոնական էլ. փոստ` @e-citizen.am
(միայն www.e-citizen.am համակարգով ծանուցումների համար)



© 2008 - 2022 Հեղինակային իրավունքները պաշտպանված են
ԻՋԵՎԱՆԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
Մշակող   ՏՀԶՎԿ ՀԿ
Համայնքային կառավարման տեղեկատվական համակարգ 2072
ԲԿԳ Մրցանակ 2015 - OGP Award 2015
2015 Regional Winner