3. Իջևան համայնքի ավագանու 29․11․2024թ․ N 130 որոշումն անվավեր ճանաչելու մասին
4. Հայաստանի Հանրապետության Տավուշի մարզի Իջևան համայնքի 2024 թվականի բյուջեում փոփոխություն կատարելու մասին
5. Հայաստանի Հանրապետության Տավուշի մարզի Իջևան համայնքի 2025 թվականի բյուջեն հաստատելու մասին
6. Տավուշի մարզ, Իջևան համայնք, գյուղ Կիրանց, Ազատամարտիկների փողոց, թիվ 16 հասցեում գտնվող 0․07639հա մակերեսով և Ազատամարտիկների փողոց, թիվ 14/5 հասցեում գտնվող, համայնքային սեփականության 0․06889հա մակերեսով հողամասերի նկատմամբ սեփականության իրավունքների փոխանակության միջոցով օտարմանը համաձայնություն տալու մասին
7. Տավուշի մարզ, Իջևան համայնք, գյուղ Կիրանց հասցեում գտնվող 0․173հա մակերեսով և Ազատամարտիկների փողոց, թիվ 16/1 հասցեում գտնվող, համայնքային սեփականության 0․06381հա մակերեսով հողամասերի նկատմամբ սեփականության իրավունքների փոխանակության միջոցով օտարմանը համաձայնություն տալու մասին
8. Տավուշի մարզ, Իջևան համայնք, Կիրանց բնակավայրի տարածքում առկա գազիֆիկացման համակարգը «Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲԸ-ին անհատույց օգտագործման /նվիրաբերություն/ տրամադրելու մասին
9. Տավուշի մարզ, Իջևան համայնք, Բերքաբեր բնակավայրի տարածքում առկա գազիֆիկացման համակարգը «Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲԸ-ին անհատույց օգտագործման /նվիրաբերություն/ տրամադրելու մասին
10. Տավուշի մարզ, Իջևան համայնք, Աճարկուտ բնակավայրի տարածքում առկա գազիֆիկացման համակարգը «Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲԸ-ին անհատույց օգտագործման /նվիրաբերություն/ տրամադրելու մասին
11. Տավուշի մարզի Իջևան համայնքի վարչական սահմաններում գտնվող, քաղաքաշինական և այլ նպատակներով հողամասեր հատկացնելու, ինքնակամ շինությունների և ինքնակամ օգտագործվող հողամասերի իրավական կարգավիճակը որոշելու մասին
12. Տավուշի մարզ, Իջևան համայնք, գյուղ Կիրանց, Ազատամարտիկների փողոց, թիվ 14 հասցեում գտնվող 0․07436հա մակերեսով և Ազատամարտիկների փողոց, թիվ 14/6 հասցեում գտնվող, համայնքային սեփականության 0․06452հա մակերեսով հողամասերի նկատմամբ սեփականության իրավունքների փոխանակության միջոցով օտարմանը համաձայնություն տալու մասին